Ірина Коляденко – срібний призер Міжнародного турніру серед жінок

Представниця Ірпеня Ірина Коляденко здобула срібну нагороду представницького міжнародного турніру з вільної боротьби серед жінок “Poland Open”, що відбувся у Варшаві. Про це повідомив заступник голови Громадської ради учасників АТО Антон Головенко на своїй сторінці у соцмережі

У ваговій категорії до 65 кг Ірина впевнено вийшла до фіналу, почергово здолавши суперниць з Польщі, Росії та Угорщини.

“З росіянкою була принципова зустріч…І Ірина її перемогла! Але через отримане раніше пошкодження не змогла продовжувати далі боротьбу. Тому срібло. Але ці змагання були важливим етапом підготовки до чемпіонату світу. Вітаємо Ірину та її наставника, заслуженого тренера України Володимира Яременка”, – додав Головенко.

Він зазначив, що через місяц ірпінці зможуть побачити прапор України та нашого міста на Чемпіонаті світу. “Ті хто відповідає в місті за спорт може гордитися такими результатами) Я лише хочу всім нагадати, що ця дівчини йде до своєї мети не завдяки, а не дивлячись ні на що!!”, – розповів Антон Головенко.

Як відомо, Ірина Коляденко нещодавно зайняла перше місце на Чемпіонаті України серед жінок до 23-х років у ваговій категорії до 65 кг. Спортсменка є бронзовою призеркою Чемпіонату світу з вільної боротьби. та кращою спортсменкою 2018-го року в Київській області.

Сообщение Ірина Коляденко – срібний призер Міжнародного турніру серед жінок появились сначала на Правда Ірпеня.